O nas

O nas

Jesteśmy istniejącą od 17 lat firmą o stabilnej pozycji na rynku. Prowadzimy działalność na własnym placu przy ulicy Sielskiej 7. Wszystkie oferowane przez nas samochody są naszą własnością. Ciągle się rozwijamy, a w niedalekiej przyszłości zamierzamy rozszerzyć naszą działalność by móc zaoferować Państwu nowe usługi.
Obsługa klienta według najwyższych i ciągle podnoszonych standardów są naszymi atutami, które odróżniają nas od innych firm na Polskim rynku importu i sprzedaży samochodów.
Dołożymy wszelkich starań żebyście mogli Państwo w pełni cieszyć się nowo nabytym samochodem i tak jak wielu naszych klientów wrócicie do nas po kolejne auta.
Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem.

Dlaczego warto wybrać auto z naszej oferty:

  • DOŚWIADCZENIE  Od 2000 roku zajmujemy się sprowadzaniem i sprzedażą samochodów z Niemiec i Szwajcarii. Do dnia dzisiejszego sprowadziliśmy kilka tysięcy aut. Zrealizowaliśmy kilkaset zamówień klientów indywidualnych oraz firm. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokim kontaktom, gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług, oraz legalność pochodzenia oferowanych przez nas aut.

  • GWARANCJA W przypadku nowego samochodu zabezpiecza Państwa gwarancja producenta. Chcemy żeby takie samo poczucie bezpieczeństwa towarzyszyło zakupowi używanego samochodu. Dlatego podjęliśmy współpracę z najlepszą na rynku,  oferującą gwarancje na samochody używane firmą, GetHELP.pl. W sytuacji wystąpienia awarii pojazdu objętego gwarancją, naprawa odbędzie się szybko i bezgotówkowo na koszt GetHELP.pl, który pokryje również koszty holowania pojazdu do warsztatu.

  • KOMPLET DOKUMENTÓW Zajmujemy się sprowadzaniem samochodów od wielu lat. Co miesiąc sprzedajemy kilkadziesiąt aut przygotowanych do rejestracji. Jesteśmy zawsze na bieżąco ze zmianami przepisów i dzięki temu nasi klienci zawsze otrzymują od nas komplet dokumentów potrzebnych do zarejestrowania samochodu. Kupując auto w naszej firmie nie musicie biegać po urzędach i stać w kolejkach załatwiając kolejne dokumenty, żeby na koniec odejść z kwitkiem z pod okienka w Wydziale Komunikacji bo czegoś jeszcze zabrakło… Od nas dostanie wszystko co niezbędne.

  • MOŻLIWOŚĆ SPRAWDZENIA samochodu w dowolnie wybranej przez Państwa stacji diagnostycznej, ASO lub z własnym mechanikiem na terenie Olsztyna. Możecie również być obecni podczas pierwszego w Polsce przeglądu technicznego dopuszczającego auto do ruchu, za który my zapłacimy.  Posiadamy czujnik grubości lakieru, który jest do Państwa dyspozycji podczas oględzin auta.

  • GWARANCJA ODKUPU I ZAMIANA Gwarantujemy, że odkupimy Państwa samochód zakupiony w naszej firmie przy zakupie kolejnego auta. Możecie również zostawić swoje dotychczas użytkowane auto w rozliczeniu przy zakupie samochodu z naszej oferty.

  • ZWOLNIENIE Z PODATKU. Na zakupione u nas auto wystawiamy faktury VAT lub VAT marża i dzięki temu jesteście Państwo zwolnieni z 2% podatku od czynności cywilno prawnych.

  • RATY, LEASING Za auto możecie Państwo zapłacić gotówką, przelewem a także skorzystać z oferty banków i firm leasingowych z którymi współpracujemy.

logo 4cm x 4cm

Nasza firma

Opinie

  • Zdecydowanie polecam, bardzo miła obsługa ,żadnych problemów nikt nie robił jak chciałem sprawdzić auto u swojego diagnosty,wszystkie formalności na miejscu.Jarek z Bartoszyc
  • Polecam z czystym sumieniem! Bardzo miła obsługa i fachowa pomoc – bez żadnego krętactwa. Teraz wiem, że czasem warto zapłacić nieco więcej i kupić dobre auto z gwaracją.Łukasz z Bydgoszczy
Propozycje

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ostatnio sprowadzonych samochodów.

Mazda 5 1.8 115KM 7 osobowa
19.900 zł
Volvo V50 RDESIGN D2 1.6 115KM
29.900 zł
Audi A3 8P 2.0 FSI 150KM S LINE
14.900 zł
Audi A4 B6 2.0 131KM kombi
14.900 zł
Renault Clio III 1.5DCI 68KM kombi
14.900 zł
Citroen C5 2.0HDI 136KM Liftback
15.900 zł
Opel Astra H 1.4 90KM kombi
14.900 zł
Skoda Roomster 1.2HTP 69KM
19.900 zł
Volkswagen Sharan 2.8 204KM
11.900 zł
Skoda Fabia II 1.4TDI 80KM kombi
18.900 zł
Powrót do góry