Z myślą o naszych klientach ceniących sobie najwyższą jakość oferowanych przez nas usług, stworzyliśmy FOX Auto Detailing.

Dzięki prawie 20 letniemu doświadczeniu w handlu samochodami, wiemy jak powinien wyglądać samochód, żeby cieszył oko swojego właściciela i wzbudzał zazdrość w sąsiadach;)

W FOX Auto Detailing zmienimy Twoje auto nie do poznania. Zadbamy o szczegóły bo to one wpływają na końcowy efekt. Zajmiemy się kompleksową kosmetyką Twojego samochodu, żeby po wyjechaniu od nas wyglądał jak nowy.

Auto Detailing

Polerowanie Lakieru

POLEROWANIE LAKIERU

Głównym celem tego zabiegu jest usuwanie drobnych rys, zmatowień, śladów po ptasich odchodach, drobnych otarć parkingowych oraz usuwanie osadów z twardej wody. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych past polerskich i użyciu najwyższej klasy urządzeń jesteśmy wstanie usunąć również hologramy po wcześniejszym polerowaniu przez „amatorów”.

Polerowanie jest zaawansowanym procesem, który dzieli się na kilka etapów. Do każdego z nich dobieramy odpowiednie pady i pasty polerskie. Ilość etapów uzależniona jest od stanu powłoki lakierniczej powierzonego nam auta i Twoich oczekiwań.

Po takim zabiegu przywrócona zostaje głębia lakieru i nawet w przypadku jego mocnego zniszczenia samochód po korekcie lakieru wygląda świetnie.

pranie tapicerki

PRANIE TAPICERKI

Oferujemy Państwu kompleksowe pranie i czyszczenie foteli, kanap, boczków oraz podsufitki. Zabieg ten pozwoli skutecznie zlikwidować brud, plamy oraz zapach dymu papierosowego i woń zwierząt. Czysta, świeża i pachnąca tapicerka w samochodzie pozwoli w pełni cieszyć się komfortem podróżowania.

Przed praniem tapicerki zawsze dokładnie odkurzamy wnętrze pojazdu i bagażnik.

Pełne czyszczenie wnętrza samochodu z praniem tapicerki wykonujemy przy pomocy najwyższej klasy chemii, kosmetyków i sprzętu, co gwarantuje usunięcie nawet najgorszych zabrudzeń.

DETAILINGOWE CZYSZCZENIE KÓŁ

Koła samochodu, a w szczególnie aluminiowe felgi są ciągle narażone na zabrudzenia pyłem powstającym z klocków hamulcowych, opiłkami z tarcz hamulcowych, smołą oraz różnymi substancjami z którymi stykają się podczas jazdy.

Zwyczajnie myjąc felgi nie jesteś wstanie usunąć tych wszystkich zanieczyszczeń.

My użyjemy do tego specjalnych środków i narzędzi, którymi usuniemy je wszystkie. Zajmiemy się również oponami, które dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki, odzyskają swoją głęboką czerń.

RENOWACJA REFLEKTORÓW

Większość nowoczesnych reflektorów wykonanych jest z tworzyw sztucznych. W trakcie użytkowania narażone są na uszkodzenia mechaniczne i szereg niekorzystnych warunków atmosferycznych, przez co mogą zmatowieć, pożółknąć, utleniać się oraz przebarwiać.

Oferowana przez nas usługa polega na wypolerowaniu do połysku „szkieł” reflektorów poprzez usunięciu zniszczonej wierzchniej warstwy i zabezpieczeniu ich specjalną powłoką. Prawidłowo przeprowadzona renowacja zabezpiecza reflektory i poprawia ich wydajność co wpływa na lepszą widoczność szczególnie w nocy.

W najbliższym czasie, w związku ze zmianami w Ustawie o Ruchu Drogowym, badania techniczne pojazdów będą przeprowadzane bardziej dokładnie i samochody, których reflektory nie mają pełnej sprawności na pewno nie uzyskają pozytywnego wyniku corocznego badania technicznego.

MYCIE SILNIKA

Jeśli dbacie o swoje auto, nie powinniście zapominać o jego sercu, czyli silniku. W komorze silnika panuje wysoka temperatura, co w połączeniu z brudem i płynami eksploatacyjnymi może powodować powstawanie nieprzyjemnych zapachów w samochodzie.

Zlecając nam mycie silnika, możecie być pewni, że zrobimy to dokładnie i bezpiecznie zwracając uwagę na wszystkie, nawet te trudno dostępne zakamarki.

Trudne warunki panujące w komorze silnika, negatywnie wpływają na gumowe i plastikowe elementy. Dlatego, na koniec zabezpieczymy elementy plastikowe oraz gumowe.

Czyszczenie Klimatyzacji

DEZYNFEKCJA I ODGRZYBIANIE UKŁADU KLIMATYZACJI

Czyszczenie klimatyzacji powinno się przeprowadzać co rok, najlepiej przed rozpoczęciem korzystania z klimatyzacji po sezonie zimowym. Oczywiście Dezynfekcja i Odgrzybianie klimatyzacji samochodowej powinno być połączone z wymianą filtra powietrza kabinowego. Zabieg ten ma na celu zlikwidowanie niebezpiecznych grzybów, pleśni i mikroorganizmów z wnętrza przewodów nawiewowych i obudowy filtra.

Czysta instalacja klimatyzacji zapewni dopływ świeżego i bezpiecznego dla zdrowia powietrza oraz komfortowe warunki podróżowania.

Do dezynfekcja klimatyzacji samochodowej używamy tylko testowanych i skutecznych preparatów najwyższej jakości.

DETAILING WNĘTRZA

Oprócz wyglądu zewnętrznego możemy zająć się też wnętrzem Twojego samochodu, które również ma ogromne znaczenie.

W ramach detailingu wnętrza przeprowadzimy czyszczenie, regenerację i konserwację przestrzeni pasażerskiej oraz bagażnika. Zajmiemy się wyczyszczeniem elementów tapicerskich, podsufitki, kokpitu, wszelkich elementów plastikowych i metalowych.

W swoich pracach kładziemy nacisk na odnowę najdrobniejszych szczegółów i przywrócenie im stanu fabrycznego.

W dzisiejszych czasach coraz częściej samochód jest naszym drugim domem. Spędzamy w coraz więcej czasu i dlatego warto pomyśleć by było w nim czysto.

PRZYGOTOWANIE AUTA DO SPRZEDAŻY

Przez prawie 20 lat zajmujemy się sprzedażą aut używanych. W tym czasie sprzedaliśmy ich kilka tysięcy. Jeżeli chcesz szybko i za dobre pieniądze sprzedać Swoje auto przyjedź do nas. Obejrzymy Twój samochód, podpowiemy co należy zrobić i przygotujemy do wystawienia w internecie.

Żeby dobrze przygotować auto do sprzedaży może wystarczyć mycie i sprzątanie, ale nieraz samochód musi przejść pełny procesu auto detailingu. Wszystko zależy od stanu i wartości pojazdu.

Po przygotowaniu auta, możemy również zrobić dobre zdjęcia profesjonalnym aparatem w specjalnie do tego przygotowanym miejscu.

Pamiętajcie że pierwsze wrażenie klienta oglądającego Wasz samochód jest najważniejsze! Dlatego warto skorzystać z naszych usług.

Cennik naszych usług znajdziesz - TUTAJ

Chcesz skorzystać z usług FOX Auto Detailing?

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

tel. 888 570 570

P.H.U. “FOX" Maciej Szymajda ul.Sielska 7 10-801 Olsztyn. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Opracowane przez MotoStandard.pl