O nas

Importem i sprzedażą używanych samochodów, zajmujemy się od 2000 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak sprawdzić i wybrać dobre auta.  W styczniu uruchomiliśmy również własny Auto Serwis i Studio Detailigu Samochodowego. Teraz sami dbamy o stan techniczny i wizualny naszych pojazdów, przed sprzedażą, oraz możemy zająć się nimi po sprzedaży. Działalność prowadzimy na własnym placu przy ulicy Sielskiej 7, a wszystkie oferowane przez nas samochody są naszą własnością.

Obsługa klienta według najwyższych i ciągle podnoszonych standardów są naszymi atutami, które odróżniają nas od innych firm na Polskim rynku. Dołożymy wszelkich starań żebyście mogli Państwo w pełni cieszyć się nowo nabytym samochodem i tak jak wielu naszych klientów wrócicie do nas po kolejne auta.

Dlaczego warto wybrać auto z naszej oferty:

DOŚWIADCZENIE Jesteśmy na rynku prawie 20 lat. Do dnia dzisiejszego sprowadziliśmy kilka tysięcy aut. Zrealizowaliśmy kilkaset zamówień klientów indywidualnych oraz firm. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokim kontaktom, gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług, oraz legalność pochodzenia oferowanych przez nas aut.

GWARANCJA W przypadku nowego samochodu zabezpiecza Państwa gwarancja producenta. Chcemy żeby takie samo poczucie bezpieczeństwa towarzyszyło zakupowi używanego samochodu. Dlatego podjęliśmy współpracę z najlepszą na rynku,  oferującą gwarancje na samochody używane firmą, GetHELP.pl. W sytuacji wystąpienia awarii pojazdu objętego gwarancją, naprawa odbędzie się szybko i bezgotówkowo na koszt GetHELP.pl, który pokryje również koszty holowania pojazdu do warsztatu.

KOMPLET DOKUMENTÓW Zajmujemy się sprowadzaniem samochodów od wielu lat. Co miesiąc sprzedajemy kilkadziesiąt aut przygotowanych do rejestracji. Jesteśmy zawsze na bieżąco ze zmianami przepisów i dzięki temu nasi klienci zawsze otrzymują od nas komplet dokumentów potrzebnych do zarejestrowania samochodu. Kupując auto w naszej firmie nie musicie biegać po urzędach i stać w kolejkach załatwiając kolejne dokumenty, żeby na koniec odejść z kwitkiem z pod okienka w Wydziale Komunikacji bo czegoś jeszcze zabrakło… Od nas dostanie wszystko co niezbędne.

MOŻLIWOŚĆ SPRAWDZENIA samochodu w dowolnie wybranej przez Państwa stacji diagnostycznej, ASO lub z własnym mechanikiem na terenie Olsztyna. Możecie również być obecni podczas pierwszego w Polsce przeglądu technicznego dopuszczającego auto do ruchu, za który my zapłacimy.  Posiadamy czujnik grubości lakieru, który jest do Państwa dyspozycji podczas oględzin auta.

GWARANCJA ODKUPU I ZAMIANA Gwarantujemy, że odkupimy Państwa samochód zakupiony w naszej firmie przy zakupie kolejnego auta. Możecie również zostawić swoje dotychczas użytkowane auto w rozliczeniu przy zakupie samochodu z naszej oferty.

ZWOLNIENIE Z PODATKU. Na zakupione u nas auto wystawiamy faktury VAT lub VAT marża i dzięki temu jesteście Państwo zwolnieni z 2% podatku od czynności cywilno prawnych.

RATY, LEASING Za auto możecie Państwo zapłacić gotówką, przelewem a także skorzystać z oferty banków i firm leasingowych z którymi współpracujemy.

 

 

 

 

 

 

P.H.U. “FOX" Maciej Szymajda ul.Sielska 7 10-801 Olsztyn. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Opracowane przez MotoStandard.pl