Stan techniczny używanych samochodów bywa naprawdę różny – czasem nawet po gruntownym przeglądzie może okazać się, że auto ma jakieś usterki, które ujawniają się dopiero po jakimś czasie. Oczywiście samochody, które można nabyć u nas, są dokładnie sprawdzane, dzięki czemu możesz mieć pewność, że kupujesz pojazd w pełni sprawny. Niemniej gwarancja jest bardzo ważna, ponieważ dzięki niej możesz liczyć na zwrot kosztów naprawy w przypadku nieprzewidzianej awarii.

Dlaczego warto skorzystać z takiej formy zabezpieczenia?

Powodów jest wiele, zwłaszcza jeśli kupuje się samochód używany. Nawet najstaranniej wybrane i prawidłowo eksploatowane auto  może się po prostu zepsuć – wystarczy jedna wadliwa część, aby pojazd odmówił posłuszeństwa. Nigdy nie można mieć 100% pewności, że usterka w samochodzie nie wystąpi. Warto więc mieć partnera, który szybko i skutecznie naprawi auto, a Ty nie poniesiesz związanych z tym kosztów i tym samym nie zrujnujesz swojego budżetu.

Nasza gwarancja daje nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale też pewność, że Twoje auto zostanie naprawione przez najlepszych fachowców. W ramach ubezpieczenia możesz liczyć na:

  • kompleksowy zwrot wszystkich kosztów naprawy, włącznie z kosztem robocizny i materiałów,
  • ochronę w całej Europie,
  • możliwość doboru optymalnego zakresu ochrony, uzależnionego od Twoich potrzeb.

Udzielamy ochrony na auta nawet do 12 roku eksploatacji. Do wyboru są różnorodne pakiety ochrony, a udzielana jest ona już od pierwszej godziny. Możesz wybrać różne zakresy ochrony, np. na 3, 6, 12, 24, a nawet 36 miesięcy. Okres ubezpieczenia nie jest uzależniony od limitu kilometrów, a ubezpieczenie można bez problemu przenieść na nowego nabywcę samochodu. W ramach gwarancji zapewniamy również całodobową pomoc assistance przez 365 dni w roku.

Jak działa nasza gwarancja?

Skorzystanie z gwarancji jest niezwykle proste. W przypadku, gdy auto się zepsuje wystarczy:

  • zgłosić awarię na całodobową infolinię,
  • zgłosić wizytę w jednym ze wskazanych serwisów,
  • zrealizować naprawę,
  • odebrać sprawny samochód.

Udzielana przez nas gwarancja zapewnia naprawę z wykorzystaniem nowych, oryginalnych części, więc zyskujesz pewność, że auto będzie funkcjonować bez zarzutu. W razie potrzeby możesz liczyć także na holowanie samochodu do warsztatu oraz naprawdę w miejscu zdarzenia. Już dziś skorzystaj z naszej ochrony ubezpieczeniowej i zagwarantuj sobie pełną mobilność.