W naszej firmie oferujemy wyłącznie pojazdy używane o pewnym pochodzeniu. Nie sprzedajemy samochodów, o których nic nie wiemy i z niepewnych źródeł. Nasze pojazdy pochodzą tylko od sprawdzonych dostawców i zawsze są kompleksowo sprawdzane. W ofercie mamy auta po firmach leasingowych, po flotach, a także z długoterminowego wynajmu. Oznacza to, że każdy z tych samochodów jest zadbany i użytkowany w normalny sposób, a także serwisowany w renomowanych warsztatach. Takie auta muszą spełniać swoją rolę w firmie, dlatego mają aktualne przeglądy i są w pełni sprawne.

Co ważne, znaczna część oferowanych przez nasz autokomis pojazdów pochodzi z firm zagranicznych. Dlaczego jest to tak istotne? Cóż, wszyscy chyba wiemy, jakie są polskie drogi i jak wygląda zawieszenie auta, które przez kilka lat się po nich porusza. Auta pochodzące z zachodnich krajów jeżdżą po znacznie lepszych drogach, co ma duży wpływ na stan wszystkich elementów zawieszenia. Dzięki temu można mieć pewność, że samochód posłuży nam naprawdę długo i nie będzie wymagał natychmiastowej naprawy. Poza tym pojazdy, które sprowadzamy np. z Włoch, nie są narażone na korozję, ponieważ w kraju tym nie ma zimy, a tym samym nie ma też soli na drogach. To właśnie sól sprawia, że pojazdy poruszające się po naszych drogach są tak skorodowane.

Duże znaczenie ma również fakt, że pojazdy z zachodu są po prostu znacznie lepiej wyposażone niż auta kupowane w Polsce. Zachodnie firmy dbają o to, aby kierowcy poruszający się tymi autami mieli do dyspozycji wszelkie nowinki techniczne, które ułatwiają ich pracę. Ponadto bardzo często auta są kupowane w salonach w wersjach z wszystkimi dodatkami, ponieważ dzięki temu firma nabywająca taki pojazd może liczyć na bardzo atrakcyjne zniżki. W Polsce niewielu przedsiębiorców stać na taki luksus, choć oczywiście powoli ulega to zmianie i salony samochodowe także w naszym kraju oferują firmom wiele atrakcyjnych rozwiązań.

Bardzo ważne jest to, że każdy samochód jest przez cały czas doglądany, ponieważ musi być sprawny. W firmach, od których sprowadzamy auta, są one poddawane regularnym przeglądom, a zużywane elementy są sukcesywnie wymieniane w autoryzowanych serwisach. Co ważne, adnotacje o każdej naprawie, czy przeglądzie znajdują się w książkach serwisowych, więc bez problemu można sprawdzić każdą informację. Auta są w naprawdę doskonałym stanie, ale nie oznacza to, że są specjalnie szykowane do sprzedaży, ale normalnie użytkowane. Dzięki temu po trafieniu do nas od razu nadają się do dalszej jazdy, a niektóre mają jeszcze nawet gwarancję producenta.

Zatrudniamy doskonale wykwalifikowany personel, który troszczy się o to, aby dostarczone do nas auta były w pełni sprawne. Dbamy więc nie tylko o to, aby każdy samochód miał pewne źródło, ale także o to, by po trafieniu do naszego autokomisu został w profesjonalny sposób sprawdzony. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom zdecydowanie najlepsze samochody używane, których jakość jest zbliżona do nowych pojazdów.